fbpx

FOTOGRAFIA KOBIECA I AKTU

SESJE KOBIECE:

Sesje dla każdej kobiety! Bez względu na wiek, wzrost czy wagę!
Zdjęcia wykonujemy w studiu lub w plenerze.

Jak się przygotować?

Przed sesją proszę zadbać o dobry sen oraz nawilżenie skóry. Na sesję należy przynieść ze sobą 1-2 zestawy ubrań. Proszę nie zapomnieć o zmiennym obuwiu do wchodzenia na tło fotograficzne.
Proszę przygotować biżuterię, dodatki oraz bieliznę w jasnym i ciemnym kolorze. Z kosmetyków proszę zabrać ze sobą podkład, puder, tusz do rzęs, błyszczyk. Istnieje możliwość zamówienia profesjonalnej wizażystki w cenie 100 zł.
W studiu dobrze sprawdzają się kolory pastelowe, brązy, jasne róże, biel, beż oraz odcienie niebieskiego/granatu. Panie, które chcą wykonać eleganckie zdjęcia mogą zabrać ze sobą długie obcisłe sukienki w intensywnej czerwieni, granacie lub różu.


 
 

SESJE AKTU:

Zdjęcia aktu wykonujemy dla:
- kobiet
- par

Zdjęcia robimy przeważnie w studiu, ale istnieje możliwość umówienia się w plenerze. W zależności od pomysłów na zdjęcia oraz czy będzie to nagość zakryta czy akt bez żadnej bielizny rozpisujemy dla Państwa co polecamy przynieść ze sobą: kilka wersji bielizny, jedną lub 2 koszule nocne, zmienne buty na obcasie. Makijaż co zdjęć powinien być mocniejszy niż na co dzień, ponieważ światło pochłania większość makijażu. Włosy najlepiej przygotować rozpuszczone proste lub fale.
Bezpośrednio przed sesją proszę nie być ubranym w obcisłe ubrania, które zostawiają ślady na ciele – zwłaszcza dżinsy lub obcisła bielizna. Istnieje możliwość zamówienia profesjonalnej wizażystki w cenie 100 zł.