fbpx

SESJA "W OBJĘCIACH MAMY" "OBJĘCIACH TATY"

WITAM CIĘ W MOIM ŚWIECIE!


Fotografia to coś więcej niż szybkie „pstrykanie” aparatem! Jeśli doceniasz tą dziedzinę sztuki tak samo jak ja to trafiłaś/eś w dobre miejsce! ❤️ Właśnie z takimi osobami jak Ty pragnę współpracować 😊

Moje fotografie powstają na wielu etapach. Każdy z nich prowadzi do perfekcji. Idealne zdjęcia tworzone są w głowie jeszcze przed pierwszym naciśnięciem spustu migawki. Pierwszym etapem jest rozmowa, w trakcie której omawiamy szczegóły tego wspólnego przedsięwzięcia. Kolejny to sesja fotograficzna, dokładnie wcześniej zaplanowana. Następny to autorska postprodukcja zdjęć i wreszcie ostatni etap, czyli wybór idealnych wydruków, albumów oraz obrazów.
Tutaj każdy szczegół ma wpływ na efekt końcowy.

Przestawiam Ci wyjątkowe pakiety sesji:

„ W OBJĘCIACH MAMY” i „W OBJĘCIACH TATY”

Jest to niezapomniane przeżycie dla rodziców, ponieważ pokazuje wasze wspaniałe emocje i relacje z dzieckiem w pierwszych miesiącach jego życia.
Fotografie w swej prostocie są piękne i ponadczasowe, niezakłócane przez zbędne rekwizyty. Mimo tego, że wydają się proste są wcześniej dokładnie przygotowane.
Dobrany kolor, ubiór, światło, ujęcia oraz kadrowanie mają ogromne znaczenie! Dzięki temu wasze zdjęcia są piękne i oryginalne.
Oczywiście nie musicie się o nic martwić! Podczas naszego spotkania to ja prowadzę was krok po kroku przez wszystkie etapy sesji! Do was należy tylko stawienie się zwartym i gotowym do zabawy przed obiektywem 😊
Sesję w objęciach najlepiej zaplanować już przed porodem. Wówczas ustalamy termin za około 3 miesiące, bobas będzie już stabilnie trzymać główkę oraz skupiać dłużej swój wzrok. Po tym czasie będziecie ( a zwłaszcza mama 😊 ) już zaznajomieni z noworodkiem i bardziej wypoczęci niż w pierwszych tygodniach.
Z całego serca polecam połączenie dwóch lub trzech sesji, ponieważ spotkania tworzą wówczas piękną całość oraz historię.

1. SESJA Z BRZUSZKIEM + W OBJĘCIACH MAMY/TATY

Wykonujemy sesję ciążową planując wówczas już wtedy jej ciągłość na sesji z niemowlakiem. Rezerwując już sesję ciążową, należy zamówić pakiet obu sesji.

2. DROGA KOBIETY

Czyli połączenie trzech sesji:
- sesja kobieca (przed widocznym większym brzuszkiem)
- sesja ciążowa
- sesja w objęciach mamy
Pokazujemy jak zmienia się kobieta, co czuje i jak wygląda na początku ciąży (przed ciążą), pod koniec oraz już kiedy zostaje mamą. Niepowtarzalne chwile i emocje, która warto uwiecznić dla siebie i bliskich. Na tą sesję można umawiać się już na początku ciąży, kiedy nie widać jeszcze brzuszka lub nawet na etapie planowania powiększenia rodziny.

Cenniki pakietów można znaleźć tutaj: https://www.studiomika.pl/fotografia-dziecieca-i-noworodkowa-cennik/